Diller

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda;

Fırat Üniversitesi, “Fen Bilimleri dergisi, Mühendislik Bilimleri dergisi ve Turkish Journal of Science & Technology dergisi”, 2002 yılından bu yana yılda 2 sayı olarak Türkçe ve İngilizce makalelerle yayın hayatına devam etmektedir.

Çalışmalar en az iki hakemli olarak değerlendirilecektir. Makale göndermek isteyen yazarlarımız, Dergi Park  (www.dergipark.org.tr.) üzerinden kayıt yaptırarak, özgün bilimsel makalelerini çevrimiçi olarak gönderebilir ve süreci takip edebilirler.

Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi için erişim bağlantısı

Fırat Üniversitesi Mühendislik Bilimleri Dergisi için erişim bağlantısı

Fırat Üniversitesi Turkish Journal of Science & Technology Dergisi için erişim bağlantısı

Dergimize hem hakem hem de yazar olarak katkılarınızı beklemekteyiz. Dergimize olan desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımızla.

Editör

Doç. Dr. Erkan TANYILDIZI

 

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yard.

 

Dr. Öğr. Üyesi Sencer ÜNAL

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yard.

 

Indeks 

EBSCO

Fen Bilimleri dergisi, Mühendislik Bilimleri dergisi ve Turkish Journal of Science & Technology dergisi, 2009 yılından başlamak üzere EBSCO’da dizinlenmeye başlamıştır. https://www.ebscohost.com/title-lists

 

TR-Dizin

Fırat Üniversitesi Mühendislik Bilimleri Dergisi ise TÜBİTAK ULAKBİM-TR Mühendislik ve Temel Bilimler Veri Tabanında 2013 yılından başlamak üzere dizinlenmeye başlamıştır.

http://cabim.ulakbim.gov.tr/tr-dizin/tr-dizinde-dizinlenen-dergi-listesi/

 

 

Türkçe